Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Fesťáček u vody s folkovou a country muzikou

          Tuto stále větší a větší hudební akci pořádá od roku 2000 nájemce areálu koupaliště pan M. Pipek s přáteli, z nichž největším pomocníkem mu bývá droužkovický písničkář p. Kejak Jindřich. Od roku 2013 došlo ke změně - nájemcem areálu koupaliště se stal pan F. Trhlík, který v tradici pořádání pokračuje s místním písničkářem Jindrou Kejakem.

1. ročník - 15. červenec 2000  

účinkující - písničkáři: Martin Šíl, Jindra Kejak, Jiří Schmitzer

                   kapely:       Juwel Folk, Country Fiwe       

2. ročník - 14. červenec 2001

účinkující - písničkáři: Wabi Daněk + Miloš Dvořáček, Petr Buchtele, Martin

                                       Šíl, Jindra Kejak

                    kapely: Lidee Noire, Juwel Folk, Contry Fiwe

3. ročník - 20. červenec 2002

účinkující - písničkáři: Ivan Hlas, Jindra Kejak

                    kapely: Tuláci, Kvinta, Poloviční úspěch, Kosťa Rosa

4. ročník - 19. červenec 2003

účinkující - písničkáři: Ivan Hlas, Ája Rašová, Péťa Ernst, Jindra Kejak,

                                       Paleček a Janík

                   kapely: Juwel Folk, Kosťa Rosa, Wagabund Blues

5. ročník - 17. červenec 2004

účinkující - písničkáři: Pavel Dobeš, Tomáš Kotrba, Jindra Kejak, Jaroslav

                                       Samson Lenk

                    kapely: U Style, Atributy, Miniband

6. ročník - 16. července 2005

účinkující - písničkáři: Lenka Koláčková, Paleček a Janík, Ivan Hlas, Jindra

                                       Kejak

                    kapely: Alternativa, Juwel Folk, Lipo

7. ročník - 15. července 2006

účinkující - písničkáři: Jindra Kejak, Žalman Lohonka a spol.

                    kapely: Kvinta, Alternativa, Semtex, U Style

8. ročník - 14. července 2007

účinkující - písničkáři: Jindra Kejak, Pepa Štros, Martin Maxa

                    kapely: Alternativa, Neřež, U Style

                    divadlo Dada - Ivan Mládek, Pitkin, Plačková, Libuna, Pešák

9. ročník - 12. července 2008

účinkující - písničkáři: Simona Klímová, Jindra Kejak, Ivan Hlas, Pavlína

                                        Jíšová

                    kapely: Kamelot, Pedro, Alternativa, Semtex

10. ročník - 11. července 2009

účinkující - písničkáři: Tomáš Knobloch, Simona Klímová, Jarda Matěj

                                         Matějů, Pepa Štros, Martin Maxa, Jindra Kejak,

                                         Jaroslav "Samson" Lenk a spol.

                    kapely: Pedro, Neřež, Perníková Chaloupka, Semtex

11. ročník - 24. července 2010

komentátor: Pepa Štros

účinkující - písničkáři: Tomáš Knobloch, Michal Janík, Simona Klímová, Ivo Jahelka, Jindra Kejak, Míša Röhlich a Ája Rašová

                  kapely: Nezmaři (Luboš Hrdlička, Petr Sejk a Zuzana   Holubova(4 Zdi)), 4 Zdi, Kamelot s Romanem Horkým 

12. ročník - 16. července 2011

účinkující - písničkáři: Hanka Řánková, Jindra Kejak, Michal Röhlich, Simona Klímová, a Michal Janík

kapely: Semtex, Přelet MS, Fleret, Děda Mládek Ilegal Band

 

13. ročník - 14. července 2012

účinkující - písničkáři: Jindra Kejak, Ivan Hlas, Martin Maxa, Peter Nagy, 

                   kapely: Demofóbie, The Smokie Revival, Děda Mládek Ilegal Band,                                 Kosťa Rosa

14. ročník - 13. července 2013 

účinkující - písničkáři: Jindra Kejak, Martin Maxa

                                 Ivan Mládek a spol. (Seva Moskovin)

                kapely: Kosťa Rosa, Piknik (Michal Tučný revival), New Age of Smokie, 

                          Semtex.

15. ročník - 12. července 2014

účinkující - písničkáři: Jindra Kejak, Ivan Hlas

                   kapely: Reva Band z Chomutova, Alternativa Plzeň, Album z Chomutova,
                                Duo Basic, Děda Mládek Ilegal Band

16. ročník - 18. července 2015

účinkující - písničkáři: Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský, Jindra Kejak, Martin Maxa

                   kapely: Reva Band z Chomutova, Alternativa Plzeň, Úlet z Chomutova

17. ročník - 16. července 2016

účinkující: písničkáři: Jaroslav Samson Lenk, Jindra Kejak

                 kapely: Úlet z Chomutova, K nezaplacení, 4. cenová

18. ročník - 15. července 2017

účinkující: písničkáři: Ivo Jahelka, Jindra Kejak, Zdeněk Vřešťál (Nerez)

                 kapely: Úlet z Chomutova, 4. cenová

                 zvláštní host: Jan Kufa - bicí