Územní plán obce

        Územní plán obce

 

#

 

 

 

 

 

 

Svátek

Svátek má Evženie

Aktuální počasí

Počasí dnes:

22. 4. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, na východě až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VIDEA Z AKCÍ

TV

 klikni na "OBEC"

DSO Chomutovsko

logo

 

MAS

Sociální pomoc

sociální podpora

nabídka práce v regionu

p

nabídka práce v regionu

Vyhledávač firem a služeb

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 


 

Droužkovický zpravodaj

           Droužkovický zpravodaj je čtvrtletník s nepravidelným datumem vydání (leden, duben, červenec, říjen). Vychází již od roku 1999 a je vydáván obecním úřadem. Na svých stránkách shrnuje události za uplynulé čtvrtletí. Dozvíte se zde zprávy z dění v obci, z kultury, sportu, volného času. Novinky z mateřské školy, ze sboru dobrovolných hasičů. Dále co připravuje obecní úřad či jiný pořadatel za kulturní či sportovní akce v novém čtvrtletí. Dále také důležitá upozornění.

           Bezprostředně po vydání je dodáván v černobílé podobě (formát A4) do každé domácnosti zdarma. Ti, kteří mají zájem o barevnou podobu (formát A5) musí zaplatit 20,-- Kč za výtisk.

           Zpravodaj  sestavuje  a  články  do  něj píše  většinou  paní  Vaňousová Renata. Podklady k nim získává buď sama nebo prostřednictvím pořadatelů akcí. Svými články však může přispět kdokoliv, kdo má zájem, jak se také několikrát stalo.